Vaatasin taas niisama hobuseid. See oli esimene asi mis ma tegin. Siis jõudsin keskmisesse talli ja seal toimus miskit põnevat. Röntgenit tegi üks naine Spidermani jalgadest, müügi pärast. Muidugi tundsin ma muret ka Supermani pärast, et kas tal ikka kõik ok. Ta oli väljas, liivaplatsil. Kõik tundus ok. Väga tore. Nüüd tuli Nicolai heinavõrguga ja palus selle täis panna. Viis Seraphina Ulvi juurde. Ma hakkasin rääkima, et ma ikka läksin magama, need pea 2 tundi magasin. Ma algul mõtlesin, et suudan üleval olla 3-ni, aga ei suutnud.. Silm vajus kinni. Seda me siis naersime, kuna ta soovitaski mul kohe magama minna. Rääkisime poisist ka. Ütles, et hea et ma ta leidsin ikka. Olin õigel ajal õiges kohas. Ütles, et ma päästsin selle hobuse elu. Seda oli nii tore kuulda ja nii oli ka tglt.. Sattusin täpselt sellel hetkel peale, kus tal asi algas enamvähem..
Tuli lõuna aeg ja me rääkisime Mariti ja Anksiga päris pikalt. Igasuguseid huvitavaid ja naljakaid jutte kuulsin :P Avardasid mu silmaringi mõne koha pealt. Õhtul veel ka rääkisime pikalt. Kell 23 umbes sain voodisse alles.
Täna pandi veekausid ka igale karjamaale ja aeda. Puhas vesi olemas, kui hobused juua tahavad (Y). Hobused olid tunnike kauem väljas ka. Homme on veel pikemalt. Aga point on nüüd selles, et me noori väga ei teadnud, kus käivad ja kellega koos on. Täna vaatasin ja peaks meeles olema. Homme saab praktiseerida. Hobused said kõik sisse. Enne lõunat me koristasime tallides olevad nurgad ära ja ühe teise sadularuumi ka. Päris kobe nägi välja pärast ja igast huvitavaid asju leidsime. Õhtul veel jalutasin nats Tynket ja läksime Mustlasse poodi.
Saigi päev otsa pm. Homme olen hobustega.
No comments:
Post a Comment