18.04.10
Ja jõudsimegi lõpuks kohale. Ametlikult algab praktika 19.04.10. Täna sätime end sisse. See teekond on saanud alguse ning keegi ei tea, milliseks see kujuneb. See on alati nii. Kindlasti on häid kui ka halvemaid päevi..
Tee oli juba tuttav ning nüüd ei ekselnud me ringi. Kui olime kohale jõudnud, võttis vanaema meid vastu ja juhatas Nicolai juurde. Taaskord näidati tube. Me olime juba eelmisest korrast suht kindla valiku teinud- kõige viimane tuba, 3 inimest toas. Süüa saime ka muidugi. Selle ajal rääkisime juttu ja MAris küsis erinevaid elulisi küsimusi, mida nii talli kui muidu olemise kohta teada vaja.
Järgmisena asusime hobuseid söötma ja osasid ka jootma. Hein oli juba bokside ees valmis. Meil jäi vaid see väike liigutus teha. Kokku 4 talli hobuseid- 3 suurt ja 1 väike. Väikses tallis oli kraan katki läinud, sellepärast oli vaja joota+ ponid joovadki ämbrist.
Lõpuks soovisime Nicolaile head ööd ja asusime maja poole, et oma asjad üles viia ja tuba sisse sättida. Viimaks sai see päris hubaseks. Homme on kell 7 äratus ja 8 puhkeruumi kogunemine. Siis räägime päevast, lepingutest jne.
Seniks aga pöidlad pihku, et kõik hästi läheks!
2 comments:
edu :)
Tääh :P Kui emps nii väga teada tahab, mis teen, siis las loeb.. sest mul pole eriti aega pikalt rääkida :D
Post a Comment