Hommikul kohe maneeži kari sisse, järgmisena sugumärad, sest neid oli vaja uude koplisse viia. Andsin neile natuke kaera ja siis niisama sügasime ja silitasime neid. Esimene asi, mis nad boksi tulles tegid, oligi sügamine- kõrvad, kaelad, tagumikud. Nii ära söödud. Sidusime varsa jalad ära, puhastasin Pascale boksi ja siis hakkas pihta. Uude koplisse viimine. Hobuseid oli 11 ja me 4-kesi vedasime neid. 1 ots oli ligikaudu 1000 sammu, ehk siis pm 1 km ja me käisime kokku seda 6 korda, ehk siis umbes 6000 sammu :D Päris hea. Päevanorm on 10 000 sammu. Väsitav ta oli järjest käia nii, aga see teeb ainult head. Jalad on küll rohkem trimmi läinud, mujalt ka. :) Ma viisin esimese korraga Malvina(hobune, kelle kõhu all istusin)- täiesti rahulik oli, ainult ees tahtis käia, siis oli kõik ok. Teisena viisin Seraphina. Kolmas oli kõige rahulikum hobune vist üldse- Ariadne(minu lemmik kohe esimesest päevast alates :)).
Kell oli juba päris palju. Viisin Lordi ka välja, et liigutada end ja värsket õhku saaks. Siis tulid lapsed, kes trennis käivad neljapäeviti ja reedeti. Algul pidi Nicolai andma, aga siis ta küsis, et kas ma saaks ise anna. Ütles, et minuga oldi väga rahul(kui nüüd alles need 2 tüdrukut käisid:)) ja ma võiks vabalt anda. Unustasin mainida, et vahepeal sada vihma ja ma sain päris märjaks, nii et vahetasin riided, võtsin paar ampsu süüa midagi ja läksin neid abistama valmispanemisel. Kõikide nimed selged ja hobused valmis, läksime trenni tegema. Küsisin, et kas nad latte tahaks teha. Nad olid väga rõõmsad selle üle. Elina pärast trenni lõpus ütles, et see on üks parimaid trenne, mis ta saanud on. Teised olid ka rahul :) Väga tore. Tahtsingi neile midagi huvitavat teha. Kõik olid väga tublid ka. Vahepeal mõtlesin, et mis ma teen siin, nad oskavad ju nii hästi ise ka. Raian jäi ka seinale korraks. Ta on see, kes alati peale trenni püherdab ja nii pahasti jäigi nüüd seinale. Ukse nurka. Aga utsitasin natuke stekiga ja siis pingutas ja sai püsti õnneks.
Kui Saliera sai välja viidud ja mõned teised ka, siis läksin lõunale ja peale lõunat võtsin kohe Walhalla ja Winona käsile. Kordetasin mõlemaid, Winonal ka külgratsmed. Winon on niii armas! Selline sonsu, täpselt nagu mulle meeldib. Natuke raskemat tüüpi, vankrihobu :P Tõsiselt sõbralik, seltsiv, mõistlik ja armas hobu. Määrisin preist jalga ka kreemiga.
Kell kukkus viis ja varsti sai Mari ka valmis, siis läksime poodi. Kell hakkas 6 saama tegelt juba. Tagasi tulles sõime natuke ja mõtlesime, et võiks ikka Lego boksi korda teha, kuna täna pidi selle täitsa heinast puhtaks tegema, aga kuna andsin trenni ja Mari ka tahtis seda tööd natuke proovida, oli ta ka seal ja siis me unustasime teistele öelda.. Tundsime, et peame ikka selle korda tegema. Alustasimegi kõiki õhtuseid töid kell 7 ja pool 9 saime valmis. Tõin Lego sisse, Saliera sisse, Parma ja Lord sisse. Välja lasime ka hobuseid. Maneežikad ja ponid. Peale seda käisin niidetud rohtu toomas. Lego saab ainult seda praegu ja Pascale ka. Siis jäi veel ülejäänude söötmine ja oligi kõik taas.
PS! Varss kasvab rõõmsalt. Kepsutab boksis ringi, vehib oma tagumiste jalgadega väga kõrgele. Kaval on ka- kui boksi läheme, tõuseb kohe püsti ja läheb Pascale selja taha peitu. Harjunud sellega, et tavapärased õhtused protsetuurid algavad nii :P Ja eile õues ta näksis emme järgi juba muru. Boksis on heina ennem ka söönud natuke, täna sõi ka muru. Nii armas on see pisike. Meie tipsu!