Monday, June 14, 2010

13.06.10 Lühidalt..

Hommikul söötsin. Siis hakkasin hiljem hobuseid välja viima- Saliera, Vihor ja Lord. Parmale, Lordile ja Pascalele tõin rohelist. Bokse sain ka teha, 7 tk. Panin ka turvast ja pühkisin märade talli.

Ma ei saa mainimata jätta, et meie tipsu on ikka niii äge! Silitad teda, siis ta üritab vahest hammustada, kõrvad peadligi. Aga samas, kui ikka väga sügeleb kuskilt, hakkab ennast sügama või siis sind. Pascale pissis ja ta siis hoolega vaatas ja tõstis mokka. Ise nii pisike. Nii nunnu nägi välja. :)

Okei, siis ma tõin Olympia sisse ja kordetasin teda latiga. Ta on nii tubli, häälkäsklused on über selged. Lõpuks võisin juba nagu nö tavalise häälega öelda "galopp" ja ta kohe tõusis. Tubli hobu.

Siis tõin Vihori sisse ja ta sai oma lõunase kaera. Olympia ja Ants läksid ka välja. Parma ja Pascale tahtsid ka süüa. Pascale boksi puhastasin ka ära.

Õhtul enne söötmist tõime Janeli ära. Tagasi tulles Anne ja Nicolai toimetasid hobustega. Me siis võtsime nö üle selle. Tõin Lordi sisse, andsin rohelist kõigile. Ühesõnaga söötsime hobused ja Pascale tõin ka sisse.

No comments: