Sellega asi ühelpool, läksime Tuulika ja Aaloga uut akut aia külge panemas ja Tuulikaga võtsime kaks täkku käe otsa ja juhatasime nad uude koplisse. Nad jooksid natuke, läksid 2a. täkkude juurde, natuke nuuskisid ja jooksid veel ja nuuskisid jälle, osad said surakad tänu sellele ja oligi kõik. Täitsa viisakalt käitusid seal. Proovisime Lordi ka välja viia. Panime ta Ramsa aeda, kus ta natuke agea püsis, aga siis alt läbi vupsas nii, et traat läks puru.. Ja seal on 5000v sees, aga see ei lugenud midagi. Nicolai siis üritas talle voolu anda, mis ka teda eriti ei kõigutanud. Natuke tõmbas pead üles, aga muidu oli täiesti rahulik :S Huvitav loom... Mulk läks ka siis katki natuke ja parandasin selle kohe ära. Siis viidi Pascale varsaga välja ja vaatasin neid natuke aega. Varsa jalg on katki. Pascale oli talle jala peale astunud, tipsul kohe karv maas ja katki natuke.. :( Panime rohtu ja sidusime taas jalgu.
Siis läksime sugumäradele uut koplit tegema. Päris kiiresti sai tehtud. Tagasi tulles tõime Pascale sisse ja saime lõunale. Lõpetades viisin Lopsu välja ja tegin bokse, 7 sain teha täna. Varsa jalad sidusime ka jälle vahepeal ära ja siis tegime talle edasi- turvas, hein. Õhtul korjasin veel laudu, mis kuskil vedelesid ja maneeži karja aias tegin väikse ümbermuudatuse.
Õhtul tõin Ramsa sisse, Parma sisse, Puhh välja, Lord maneeži jooksma/liigutama. Pascalel jälle selline vastik köha. Tõstsime ta teise boksi ja ei pannud enam heina alla. Ainult turvas ja sööb praegu ainult rohelist.. Nüüd natuke hiljem oli tal juba parem olla. Söötsime hobused ja sidusime varsa jalad, Lord boksi ning oligi tänaseks kõik.
No comments:
Post a Comment