Monday, June 7, 2010

06.06.10 Koolisõidu ABC II etapp

Täna sain taas tähtsat tööd teha, ainult teistsugust. Nimelt, olin sekretariaadis Piretil abiks. Üli rahul olen, et meil selline võimalus üldse on. See annab nii palju juurde. TÄNAN! :)

Ma siis pidin stardijärjekordi, tulemusi jm printima. Lugesin ette punktid, vead jm. See mu ülesanne oligi pm. Aga vahepeal oli nii kiire, sest otsisin Ulvit, kuna ta telefon paaniliselt helises ja siis ma jooksin ja viisin selle talle. Tükk aega kuumasin suurest jooksmisest.

Maris sai oma sõidus esimese koha! Nagu WOW! ÜLISUPER!! Midagi nii head keegi ei osanud oodata. Aga see on tubli ja raske töö tulemus. 2 nädalat higi ja lihasevalu! Aga nii tublid olid mõlemad- nii Leia ja eriti MARIS! :) Maarja sai ka oma sõidus esimese koha! VERY GOOD. Meie omad üldse olid seekord eriti tublid. Nicolai sai teise koha, Marit kolmanda. Eliise, Roosi ja Silvia olid ka väga tublid :) Kadi sai teise ja kolmanda koha! Tubli töö!


No comments: