Wednesday, June 9, 2010

08.06.10

Teen lühidalt ja igavalt. Ei mingit pikalt seletamist. Proovin vähemalt :P

Hommikul söötsin, puhastasin Pascale boksi, panin Ramsese treiku peale- läks Ulvi juurde. Lasime maneeži karja sisse, siis läksime Aaloga 2a. täkkude aeda pooleks tegema, et 1a. täkud kõrvale panna. Tagasi tulles jälle Pascale boksi puhastamine, viskasin bokse peale, vaatasin vabahüppeid.

Andsin märadele heina, noorte märade kari sisse, siis andsin 1a. kaera, vaatasin veel vabahüppeid. Algul pidin ühele tüdrukule trenni andma, aga ta jäi haigeks ja siis Anne pakkus mulle Vegast. Käisime mina, Anne, Ingrit ja Nicolai. Uus koht jälle, pole varem käinud seda teed pidi. Väga mõnus ja rahulik oli olla. Lõõgastav maastik.

Kell hakkas 8 saama ja tõin Lego sisse, Parma ka. Välja lasime Leopoldi, Emili ja Raiani. Noorte kari sai küige esimesena muidugi.. Siis viisime Puhhi ja Rassut välja, Puhh ehmatas poiste peale ja tõmbas käest, aga õnneks jäi 10m eemale seisma ja ootas rahulikult. Pärast hakkasime söötma ja jõudiski vaba aeg kätte..

No comments: