Friday, June 4, 2010

04.06.10

Hommik algas Jamesi trennide vaatamisega. Päeva jooksul sai seda ikka tehtud korralikult. Süüa saame majas nüüd, kui James siin on :P Täna olin isegi natuke rohkem toas, puhkasin. Aga aitasin ka. Hobuseid välja viia, sööta natuke, varssa hoida. Nicolai tundis täna muret, et ega ma pettunud pole, et võistelda ei saa. Ei ole. Ja õnneks ta sai ka aru, et miks ma ei taha võistelda. Ta teab ka, kellega ja kuidas ma sõita olen saanud. Meil on siis üks programm, kuhu paneme trennid kirja ja tema näeb ka neid oma arvutist. Ütleski, et olen saanud nii ebastabiilselt sõita vms. Erinevate hobustega jne. Aga ma olen rahul, sest tunnen, et õige on võistlema minna siis, kui tunnen hobust ja koostöö toimib.

Priidu hobune pääses ka boksist välja. Sõi Lego nina all rohelist rahulikult, siis jooksis eest, Lego oli täkku täis. Lõpuks jooksis ta ratsaplatsile, mis on aiaga piiritletud ja siis sain ta kätte ja viisin boksi. :P On Aabram alles.

Ulvi askeldas Pascalega ka, praegu tundus kõik ok. Varss on ka nii tubli ja elujõudu täis!

No comments: