Marisel oli tungiv soov skeemi läbi joosta, ise. Nii me siis läksimegi kuskil veerand 12 õhtul seda harjutama. Mari ja Janeli lihtsalt irnusid, kui me "galoppi" jooksime :D Aga ei, meil oli väga lõbus õhtu. Enne skeemi harjutamist saime toas ikka korraliku kõhutäie naerda. Minul ja Marisel võttis lausa pisarad lahti. Niii äge seltskond ikka! :)
No comments:
Post a Comment