Friday, June 4, 2010

03.06.10

Esimene puhkepäev. Toimetasin natuke niisama ringi, üritasin toas istuda ja lihtsalt puhata. Midagi ikka aitasin teha ka. Õhtul tuli James, see nv on jälle Jamesi trennid. Aitasin varssa süstida. Kahekesi ei saanud eriti hakkama, sest Janeli pole varem süstinud ja varss oli natuke ärevil. Jalgu sidusin ka. Ja puhkaaaasin palju, palju, palju :)

Marisel oli tungiv soov skeemi läbi joosta, ise. Nii me siis läksimegi kuskil veerand 12 õhtul seda harjutama. Mari ja Janeli lihtsalt irnusid, kui me "galoppi" jooksime :D Aga ei, meil oli väga lõbus õhtu. Enne skeemi harjutamist saime toas ikka korraliku kõhutäie naerda. Minul ja Marisel võttis lausa pisarad lahti. Niii äge seltskond ikka! :)

No comments: