Sunday, June 13, 2010

12.06.10

Hommikul siis viisin Pascale õue, et varss ka liikuda saaks normaalselt. Siis tõin Olympia sisse, andsin heina ja kaera. Tema sissetoomise ajal parandasin aeda ka. Ühest kohast oli alumine nöör katki ja maas, aga see sai kähku korda. Pascale oli sisse toodud vahepeal ja ma siis viisin jälle välja nad. Tegin bokse ka- 5.

Olympiale sain kordet teha. Kadi palus, et ma liigutaks teda üle lati. Nii sõnakuulelik hobune ju. Kõiki käsklusi teab väga hästi. Mõnus oli kordetada. Pärast sai kaera ja pulbrit kah ja siis viisin ta välja kah. Citta tõin sisse ja andsin täkkudele, Leopoldile, Pascalele lõunasöögi. Ants sai natuke müslit ja Vihor ka oma lõunasöögi. Lordile ja Parmale hein.

Maastikul käisime ka. Kadi palus jälle Cittaga sammu teha. Mari, Tuulika, Jaana ja Siret tahtsid ka tulla. Läksimegi siis väiksele maastikule. Metsa vahel on nii jube Cittaga käia, kui ta esimene on. Tegelt isegi Raiani taga pakkus traavi ja oli väga kiire.. Kohe kui metsast väljas, oli väga rahulik ja mõnus. Muidu oli täitsa tore maastik. Jaana oli Krissuga ja see tegi palju nalja :D

Tagasitulles viisime Mari ära ja ma käisin poes. Liivakule jõudes viisin Citta välja. Kes kuskil tallis või väljas olid, said natuke heina ja silo. Õhtul siis jälle Lego, Parma, Tynke, Vihor sisse ja hakkasin söötma. Maarja oli abiks, muidu oleksin üksi teinud kõike. Hein kah otsas. Otsisin siis boksidest natuke kuiva heina, natuke silo ja oligi tänaseks kõik.

Õhtul tegi Maarja mulle ilusa kalasaba :P

No comments: