Friday, June 11, 2010

11.06.10 Lühidalt

Hommikul söötsin. Peale kogunemist viisin kohe Lordi välja ja lasime maneeži karja sisse- hein ja kaer neile. Kui kõik sai söödud, lasime välja need hobused, kes trenni ei lähe. Vihori viisin välja, Leia ja Pierrot keskmisesse talli, sest oli vaja sääsetõrjet teha. Tegingi ära, märade talli ka. Niii palju sääski on. Vähemaks neid jäi, aga täitsa kõrgele lae alla ka ei ulatanud seda vedelikku pritsima. Kui tõrje tehtud, puhastasin märade tallis jootjad ära. Homme peaks maneeži tallis sama tegema. Pascale viisime ka välja, sai seal korralikult koos varsaga ringi keblutada. Vahepeal ikka käisin vaatamas ka, mis nad seal teevad. Lord ka sisse. Siis sai päris kaua aeda värvitud. Homme peaks veel värvima, siis oleks siit talli juurest kõik aiad värvitud. :) Aitasin Citta valmis panna, puhastasin pool Emilit ära :D Ülejäänud tegi Mari.

Kell 8 jälle hobused välja, maneežikad ja ponid jälle. Parma sisse. Siis ikka söötmine ja oligi kõik. Ahjaa, täna öösel Parma vist varssubki. Jääme ootama!

No comments: