Saturday, June 5, 2010

05.06.10

Kolmas puhkepäev. Trenne väga ei vaadanud, palju muudki oli teha. Mul oli toas nii igav ja ma pidin lihtsalt midagi tegema. Aitasingi siis turvast boksidesse panna, peale visata hunnikuid. Varsal aitasin jalgu siduda, hoidsin kinni teda, Priidu aitas pikali panna. :) Siis Joosep vaatas täkkude hambaid, sugumäradel tegi hambaid täna- Pascalel ja Lousial. Väga äge. Homme täkkudel ilmselt.

Õhtul mässasime ka ringi, tõin Vegase sisse, näitasin varustuse kätte jne. Süüa ka sai jälle palju, palju erinevaid asju. Kõht on punnis nüüd..

Siis saime teada, et üks eesti laulja on ka siin, päris huvitav. Vaatas trenni. Ma ei ütle avalikult, kes see oli. Kui tahate teada, siis MSN :D:D:D

Homme on võistlused ja ma olen sekretariaadis :) ÄGE! Head ööd!

No comments: