Tuesday, June 8, 2010

07.06.10

Hommik algas sellega, et viisime Saliera ja Tynke välja. Maneeži karja lasime ka siis sisse, Vihori viisin välja. Rasputini ja Silvesteri tõime sisse, kaer neile. Marisega puhastasime kaerakäru. Käisin varsa juures- nii tugevaks ja kaitsvaks on muutunud. Silitasin teda ja siis ta teeb vahepeal kurja nägu ja üritab oma väikeste hammastega hammustada :D Nii nunnu on see tegelt.

Poole kümne aeg tuli kaer. Ma ei kujuta ettegi, mitu tonni, aga päris korralikult. Loopisimegi kaera kella poole kümnest veerand 12-ni. Vahepeal tulid Malvina ja Wildrose koju tagasi. Võtsin Malvina maha. Martini läks ka koju, mina paningi peale, väikse pusimisega, aga lõpuks saime ilusti peale. Siis kühveldasime kaera edasi.

Täna sain praktikal olles esimest korda trenni anda. Olen ennem ka andnud. Sellistele täitsa algajatele või natuke rohkem oskajatele andmisega saan ilusti hakkama. Vegas käis esimene trenn ühe tüdrukuga, kes on 2a sõitnud, 2 korda nädalas Kallaste juures. Selle lühikese ajaga õppis ta palju ja jäi rahule. Hea tunne oli endal ka. Pärast tulid veel 2 tüdrukut, kes pole üldse sõitnud. Nemad olid ka väga tublid. Mina andsin Vegasega ja Janeli Maagiaga trenni. (Y)

Nüüd oli kell nii palju, et pidime Marise bussi peale viima. Käisime poes ja tagasi tulles viisime Maagia ja Vegase välja. Ants ja Vihor tulid sisse. Walhalla jäi üksi keskmisesse talli ja viisin ta siis alla talli, sest ta nii jubedalt karjus. Sai oma Donna juurde, siis oli rahul. Viisime Mariga Wendy ja Cili välja. Wendy käiks nagu esimest korda seda teed..

Kell lõi nii palju, et võisin magama minna. Magasin kuskil poole 7-st poole 8-ni. Hea uni oli.. Siis jõudsin täkud sisse tuua, märad ka. Nüüd jõudsid teised maastikult tagasi ja kui ma olin märad sisse toonud, vaatasin, et mida need 3a vaatavad. Vaatasin ka ja nägin- keegi kappab rõõmsalt nende poole. Lord taaskord. Teist korda.. Tõin ta talli ööseks. Siis alustasime söötmisega, puhastasin Pascale boksi ja panin heina alla ja oligi kõik.

No comments: