Täna söötsime mina ja Maris, kuigi tal üldse vaba päev, aga Mari oli päris väsinud ikka. Heinar oli ka kohale tulnud, kuna Nic saatis smsi Lavetta pärast. Õnneks oli kõik ok. Söötmisega läks umbes tund ja siis me saime sööma tulla. Natuke lebotasime ja siis hakkas töö pihta. Täna olin tallis. Järgmised 4 olen ka. Bokse kokku tegin: väike tall 3, keskmine 11, maneežiga 9 ja märade tallis 8 ehk 31 boksi. Boksi tegemine on puhas rõõm tegelikult. Ainult käsi jääb natuke valusaks kohati, muidu on väga hea! Nii lust on teha, nii kerge. Välja laskmise ja viimise ning sisse laskmise ja toomise järjekord on ka juba enam vähem selge. Aga küll õpib, meil veel palju aega :)
Kolm talli sai valmis, siis läksime lõunale. Peale seda jätkasime oma tööga. Vahepeal enne kolmanda talli tegemist kirjutasime nimesid Heinariga ustele. Pärast veel Mariga ka ja sünniaastad panime ka nii palju, kui leidsime. Mul jäid juba esimese päevaga mõned nimed meelde. Nüüd panen juba nime ja näo ka kokku :) Ja päris paljudel veel(kuigi nt paljud on kõrvid ja eks sa otsi siis mingeid erinevusi- märgistes näiteks...)
No ja siis musutasin niisama ka hobustega, nagu ikka. Täna oli õnneks päris rahulik päev. Nüüd saab puhata ka.. Õhtul jälle söödame.
2 comments:
Mul tuleb su blogi lugedes endal ka jälle selline suures tallis mässamine isu peale. :D
Ega ma ei kujutagi ette enam, mis saab siis kui praktika läbi saab :D
Post a Comment