Monday, April 26, 2010

26.04.10

Täna mõtlesin, et mul pole midagi erilist kirjutada, kuna oma väikse vigastuse tõttu viibisin enamuse päevast oma toas. Ma eksisin.

Muidu oli nii ilus ilm täna ja ma ei saanudki seda nautida eriti.. Aga ma tunnen end juba täitsa hästi ja käisin ikka väljas ka paar korda jalutamas ja vaatamas.

No ega ma siis ei saa ju tööd tegemata jätta. Üks laud oli Roni ja Lopsu aias täitsa lahti tulnud kuidagi.. Ma tõin siis kruvid ja trelli ja lasin kinni. Peale seda vaatasin tükk aega aastaseid täkkusid. Mängisid ja võimutsesid seal. Eriti hall täkk, kõige suurem neist. Siuke kuri tegelane, kiusab koguaeg väiksemaid.

Järgmisena püüdsid mu pilke mõnda aega 3aastased hobud. U-boot mängis seal Saladini või Silvesteriga. Ei tee veel eriti vahet neil. Neil oli igaljuhul lõbus, minul ka neid jälgides. Ajasid ikka korralikult naerma.

Ma mõtlesin pärast veel, et võiks ju midagi teha. Aitasin hobuseid ka sisse tuua. Teised ikka küsisid, et kas ma ikka saan :D Miks ma siis ei peaks saama. Sellega saan ikka hakkama, nii lombakas veel polnud :P Kari tuli sisse ja ma ikka liikusin julgelt nende seas, ajasin neid oma boksidesse jne. Ma ei mõelnud midagi, ei kartnud midagi. Õnnetusi ikka juhtub, ega ma siis sellepärast kartma hakka ega asja katki ei jäta ju..

Märad on ikka nii ägedad. Kõik teavad, kus nende boksid on. Absoluutselt kõik. Keskmises tallis on enam-vähem, maneeži tallis enamasti teavad ka. Jumala äge ikka. Pony on nagu väike kutsa, kui teda nöör ümber kaela talli viia. Jookseb traavi sama kiiresti, kui mina suurema sammu teen. Nii vahva vaadata :) 2 aastased täkud viimasena ka sees, siis läks Ramses välja. Tegin natuke pilte ka temast, meie talli au ja uhkus ikka. Nagu Legolaski.

Ramses XII, sugutäkk

Täna tuli üks ratsastaja kandidaat siia. Neid pidi kokku 6 olema. Anne ja Nic siis vaatasid teda ja filmisid, et Jamesile näidata, sest tema valib välja inimese, kes siia tööle saab. On nüüd nädal siin ja ilmselt sõidab veel. Täna sõitis Lego, Ramsese, Pierrot ja Puhhiga. Rääkisime Annega ka juttu ja pärast sõitis Nic Leopoldiga. Pea terve trenni vaatasime ära. Nii ilus igate pidi ikka!

Nic on ka äge ikka, hästi palju muretseb mu pärast nüüd. Küsib ikka Mari käest päevas mitu korda, et kuidas mul on ja siis minu käest ka küsis, nii tore :) Anne käis ka mind üle vaatamas ja küsis, et millal poodi vaja ja kuidas mul on, et kas ikka tegevust leian siin endale. Kõik on väga toredad ja muretsevad.

Homme ilmselt saan rohkem liigutada oma vigaseid kehaosi, loodame vähemalt. Eks näeme. Praegu tsau ja pidage te teised ka praktikal vastu!

NB! Vaatamata sellele, et ma täna enamus ajast puhkasin, sai päris pikk blogi :D