Monday, June 14, 2010

14.06.10

Esimese asjana vaatasin kohe tipsut. Sügasin jälle. Ta on nii vahva! Toetab juba enamvähem õigele kohale ka. Sõrgats on juba püsti, aga päris õigele kohale ei toeta.

Lasime kohe ka ponikarja sisse, sest pidime nende aia ühe külje maha võtma, et uut aeda teha saaks. Ponid panime algul 1a. täkkude koplisse, aga pärast mõtlesime, et mõtekam ikka kuskile rohelise peale viia. Panime sugumärade tühja koplisse, Vihor ka sinna. Viisin Pascale ja tipsu ka õue. Päris kaua olid seal, aga see on hea tipsule. Kuigi ta magab nii sügavalt, kui talli saab ja on vääga väsinud. Äkki peaks teda seal vähem hoidma, sest ta peab suht palju seal käima ja jooksma. Mitte, et see halb oleks, aga ma arvan, et liiga palju ka hea pole..

Maris ja Janeli tegid bokse ja ma vedasin turvast. Siis hakkasime aeda maha võtma ja tuli lõuna. Peale seda lasime maneeži karja sisse, nad üldse ei tahtnud tulla. Kui see valmis, läksime aeda tegema. Ja see oli väääga suur koppel. Nagu VÄGA suur! Ja seda tegime väga kaua. Kuskil 3 ja pool tundi. Kohati oli nöör väga sõlmes, aga lõpuks saime hakkama. Aga meil oli Janeliga tore. Vahepeal tegime umbes 5 minutilisi pause paar korda. Tegime heinarullide otsas pilte, käisime ilusat tamme vaatamas ja pildistamas. Siis nägime uut liiki jänest. Päris naljakas oli. Täitsa hulluks oleme läinud siin juba :D Aga nalja peab saama!

Tagasi tulles hakkasime ka vaikselt toimetama. Pierrot viisin välja, Pascale ja Parma sisse(vöö ka jälle peale). Siis söötsime ja oligi taas valmis selleks päevaks!

2 comments:

Anonymous said...

nii raske on lugeda valget teksti mustal taustal.. :S read hakkavad jooksma ja tähed virvendama..
eriti öösel peale pikka väsitavat päeva. tahaks teie tegemistega kursis olla :)

Ege said...

Väsinud olekus on jah raske lugeda.. Muutsin siis natuke, loodab et sobib.