Teen lühidalt, sest ma väga ei mäleta, mis toimus ja kuidas täpselt.. Hommikul puhastasime taas tribüüni ära.
Täna jäid veel võõraid hobuseid meile, mingi 7 tükki. Meie noored märad, ponid ja Vegas läksidki siis seekord küüni üheks ööks. Sealt veeti kõik kola minema ja hein ning jook oli seal olemas. Sisse tulid hobused päris ilusti. Said oma kaera kätte ja läksidki küüni. Seekord läks nendega hästi..
Jamesi trennid olid ka nagu ikka. Neid sai palju vaadatud ja Nicolaile panin Leopoldi ka valmis.
Oligi kõik pm..
No comments:
Post a Comment