Rääkisin juttu teistega, nii kaua pole näinud ju.. :D 5-e päeva jooksul toimub nii palju.. Reedel sündis varss, enneaegselt. Algul oli väga hädine ja oli vaja sööta teda. Maris, Mari, Janeli, Maarja ja Anne käisid söötmas teda nüüd 2 ööd- algul 20 minutiste vahedega, siis 40 min ja nüüd täna öösel vaatasime teda kuskil 2/3 tunni tagant.
Homme olen hobustega. Ja jälle on nii, et ma puhkan siin, sest võistlus, kust ma osa võtan, on mu puhkepäevade sees.. Arvatavasti tahaks ma nii teha, et mingi 2 päeva puhkepäevadest ma ei puhkaks vaid teeks tööd ja siis saaks 2 päeva kauem puhata. See on vajalik ainult sellepärast, et mul on just õe lõpetamine viimasel puhkepäeval. Peab Anne või Nicolaiga rääkima sellest.
Ja mis veel, SÄÄSED! APPI, neid on nii palju siin, aga see pidi veel vähe olema. Täiesti jõhker. Astud tallist välja ja siis sind varitseb mingi 1000 sääske, paksult täis on kõik kohad neid, jubee.. Kõige ägedam on see, et unustasin oma kaitsevahendi koju :( Nüüd siis pean jooksma nende eest, nagu hobused jooksid. Kohati oli see naljakas, lihtsalt jooksid kõrvuti, mingi 4-5 hobust. Kahju ka teistest- igal hobusel oli vähemalt 30 sääske keha peal ja sama palju parves ümber. Õhtul natuke hiljem oli neid juba vähem ja kui tuul tõusis ja sadama hakkas, kadusid nad üldse ära.
Pool praktikat JUBA läbi, 25 päeva ainult veel.. Aeg on lennanud jubedalt.. Kujutan ette kui jube see äraminek siit on.. Nii kahju.. Hobused on hinges, kõigil on kindlasti oma lemmikud.. Inimesed ka toredad, koht super. Külla tuleme kindlasti. Ma üritan võimalikult palju käia :)
No comments:
Post a Comment