Wednesday, May 5, 2010

03.05.10

Täna hommikul söötsin üksinda. Ma arvasin, et läheb kauem, aga kokku umbes tund ja 15 minutit. Kõik süsteem on täitsa selge. Selle tõttu läheb ka nii kiiresti.

Täna oli mu viimane päev "tööl". 15 päeva jutti. Nüüd tuleb 5 vaba päeva, mis ma siin veedan. Puhkan siin, kuigi sellest ei tule väga midagi välja :P Nagunii ma aitan, mitte ei vaata pealt, käed taskus.

Esimese asjana koristasime tribüüni pärast pühapäevast õhtut. Nii kole ja must oli kõik. Kui see sai valmis, tegime maneeži korda. Viskasime ääri sisse Anxiga ja ta kaevas üht nurka madalamaks. Jumala läbi võtab see tegelikult. Peale ühte nurka ei jõudnud rohkem teha, sest hobused vajasid ka tegemist.

Kuna Anx tahtis Pierrot´ga sõita ja maastikule minna, siis ütles, et ma tuleks ka ikka ja ma läksingi- Princess Leiaga :) Algul kiirustas täiega sammus, aga siis rahunes ja kõik traav ja galopp oli väga mõnus. Esimese väikse galopi ajal andsin ratset veits järgi ja ta kasutas seda kohe ära. Hakkas kiiktooli tegema. Kaska vajus silme ette täitsa, aga õnneks sain ratsme kohe jälle tugevamini kätte ja ta lõpetas. On alles. Aga ta on ikka niiiii nunnu, niii armas, selline ninnunännu ju. Tahaks küll endale teda. Üks lemmik on ta mul. Pippi meeldib ka täiega. Lihtsalt meeldib. Samuti on nii armas ja vaatab hästi, kui hüüad teda :) Üks naljakas asi juhtus ka. Me jalutasime ühest talust mööda ja koer haukus. Äkki see koer hüppas kuskilt nurgast välja ja Pierrot natus ehmatas, aga rohkem välja ei teinud. Leia aga see eest- tagumik vajus hästi madalaks, peaaegu et puudutas maad ja ta hüppas kraavi. Õnneks see kraav oli lauge ja polnud sügav. Käisime nats aega kraavis ja siis ronisime välja :P Tuli veel koeri ja ta ehmatas veel, aga mitte nii hullult. Jõudsime liivaplatsini ja tegime platsil ka natuke trenni, sest maastikul tegime väga vähe midagi. Tegime traavi ja galoppi. Nii mõnus oli, ma jäin endaga ka rahule, Leiaga nagunii. Lasin end täitsa vabaks, jalad rippusid ja lihtsalt liikusin kaasa. Anx õpetas ikkagi mind. Ikka natuke kipub ju vahest pinges olema, aga Anx siis seletas ja ma sain väga hästi hakkama pärast. Palju mugavam oli endal ka olla. Nii lihtne tundus siis kõik. Vääga hea :)

Kordetasin Ma Belle ka.

Ohho, siis tuli Veiko ja värkis hobuseid. Saphir oli vist kõige jubedam, Leia ka. Nüüd on palju ilusamad nad :) Umbes 15 hobust tegi ära vist.

Siis puhastasin Pippi ja läksime Änkyga koos Ninja ja Pippiga liivaplatsile kordet tegema. Ma kordetasin Pippit. Väga tubli oli, nagu tavaliseltki. Natuke ärevil oli, kuna teist korda õues alles.

Peale seda oli kell juba palju ja täna ei teinud rohkem hobuseid. Õhtul söötsime.

No comments: