Saturday, May 15, 2010

14.05.10

Hommikul ja lõunal vaatasime võrke. Natuke ikka saime kala ka :)

Niisiis, täna taas tallipäev, st et viisime välja 1a. täkud, 2a. välja, siis 3a. poisid. Märad käivad kasekoplis, sest seal on neil vähemalt varju kuuma päikese eest. Järgmiseks lasime maneeži karja sisse, et neile kaera anda ja samalajal ei pidanud edasi-tagasi käima, et hobuseid tuua, kellega tööd vaja teha. Vedasin märadele ka vett, sest neil oli otsas.

Bokse tegime ka ikka, kuid neid pole palju enam. Märade tallis sain 1 teha, keskmises 6 ja maneežikas 9 boksi. Peale seda läksime Annega ja Maritiga kaasa, et saaks kaltsukasse minna ja mingeid riideid talli osta. Mari viisime ka bussi peale, aga ta jäi maha, sest jäime paar minutit hiljaks :D Aga see oli hea, sest ta sai ka shopata. Poes käisime ja kui tagasi jõudsin, tegingi need 9 boksi ära.

Siis panime Tynke ja Saliera väiksesse aeda kokku, et Saliera endale sõbra saaks ja kellegi, kes teda suurele karjale nö tutvustaks. Nad said kohe nii hästi läbi. Mingi aja pärast oli asi juba nii, et Saliera oleks nagu Tynke juht. Sinna kuhu läks tema, läks ka Tynke. Kui tema jooksis, jooksis ka Tynke :P Pärast sõid ja jõid koos, sügasid teineteist. Nii tore :) Tynkel ka polnud sõbrannat enam, käis üksi ringi ainult. Nüüd on vast asi muutunud. Lasime nad kuskil tunniks ja pooleks rohelisse suurde koplisse ka. Algul tegi Saliera paar kiiremat sammu, aga siis vaatas, et Tynke ei tule ja jäid sööma. Pärast Saliera tegi imelikke hääli, kui nad Pierrot´ga ninad korra kokku panid. Ja siis hakkas pihta- Saliera jooksis, pukitas, keksis, väga naljakalt. Selline mänguline oli. Tynke natuke traavis järgi lihtalt rahulikult. Ja siis tõimegi nad sisse.

Siis oli vaja jälle kas kedagi viia või tuua. Legolase viisin ka hommikul välja. Õhtul jälle noored sisse, 1-3a, märad, täkud. Nagu ikka. Siis toimus söötmine ja oligi vist kõik..




No comments: