Sunday, May 30, 2010

28.05.10

Täna teengi lühidalt, ausalt! Üritan nii kirjutada, nagu märkmepaberile kirjutasin(kirjutan väikse paberi peale pm märksõnad, et mis teinud olen, sest kui teen palju ja erinevaid asju, unustan mõned asjad ära..).

Hommikul siis söötsin, Pasca boks puhtaks, varsa vaatamine, varsale rohi silmadesse. Oli vaja laudu õlitada jälle. Tegime selle kähku ära. Tegin ühe aia nurga korda, et saaks alt tallist otseteed pidi minna ühte rohelisse aeda. Siis jälle käisin varssa vaatamas. Viisin Leopoldi välja, panin valtrapid pessu, puhastasin Marise poolsaapad, mida ta mul kasutada lubas :) Täänk juu! Nüüd ma pean ka kohe need endale saama, sest nendega on üldse teine asi sõita! Õige tunne on. Nii, nüüd viisime Tynke, Saliera ja Robini välja. Donna ja Kraff sisse. Donnale andsin kaera ja Puhhile panin jalale linimenti. Perru poissi sain seljas jalutada! Nii mõnus! Järgmiseks viisime 2a. täkud välja. Leia tõin talli ja võtsin lahti. Sain lõunale ja peale seda loputusvesi tuli panna.

Hobused välja- Sol ja Leia, siis Donna ja Perru, Citta sisse, Puhh ja Lips välja, Leopoldile kaer, Winona sisse. Läksin Cittaga maastikule, sest Kadi palus mind, et kui ma viitsin temaga jalutada, siis võin minna. Enne seda panin pesu kuivama, siis lasin varsal õue süüa(hoidsin Pascalet kinni). Mõtlesin, et tuleks ikka sisse tuua, kuna varss ei saanud eriti süüa ega pikutada, sest Pasca panin aias edasi tagasi jooksu ainult.. Tõime sisse ja siis läksin valmis panime Cittat. Käisime Anxiga siis maastikul. Winona oli väga tubli ja Cittal oli väga kiire. Winonale aitas ja siis ma käisin üksi edasi. Käisin natuke metsas. Üksinda olles oli suht ärevil- passis ringi ja kartis kivi ja puujuuri+ sääsed tüütasid. Tulime siis ruttu ära. Käisin varssa vaatamas jälle.

Enne võistlusi tuleb ümbruskond korda teha. Väliplatsil siis põõsaste ja puude ümbert korjasime muru ära Silvia, Roosi ja Annikaga, Tuulika ka mingi aeg. Ponidele panin heina, vaatasin jälle varssa ja puhastasin boksi. Roni viisin karjamaale. Raianit oli vaja kätte saada, ajasin ka teda natuke taga ja tõin siis talli. Nüüd oli vaba aeg ja kasutasin seda täiega ära ja magasin kaheksani. Tõime siis märad sisse ja Lego ka. Söötsime hobused ja viisin Raiani ja Pippi välja. Käisime veel varssa vaatamas ja rohtu panemas. Kõik..

No comments: