Monday, May 31, 2010

31.05.10

Hommik algas sellega, et läksime 3a. poisse sisse tooma. Andsin poistele silo juurde. Märadele kah silo. Siis läksime nende koplit maha võtma, et saaks uuele karjamaale aeda teha ja neid sinna viia. Kella 11-ni oli meil aega. Marisega siis raudpostidele panime laua jupid külge ja nupukesed ka, kuhu traat külge läheb. Tükk tegemist oli sellega. Nüüd on meil asi väga käpas. Kell saigi 11 ja läksime pessu ja riideid vahetama, et Viljandisse minna. Maarja arsti juurde vaja viia ja siis ratsapoodi minna tarvis. Ostsin poolsaapad, valged kindad, seebi ja sokid sealt. 1500.- laks täpselt :D Siis käisime toidupoes ja mingis poes nimega Rebecca, kust saime vägevaid asju ja väga hea hinnaga. Seal tuleks mitu tundi vaikselt shopata. Nii palju erinevaid ja ilusaid asju.

Tagasi jõudes sõime ja siis hakkasime tööd edasi tegema. Viisime 3a. uude koplisse. Panid rõõmsalt ringi kohe. Vaatasid piirid üle ja tegid sellist rallit. Siis käisime Marisega ühte mulku tegemas, et hobused niidaks pika muru ära sealt(sõnnikuhoidla tee). Tynket pesime ja panime vajalikke asju peale. Viisime hobuseid välja, söötsime, tegelesime varsaga(rohud,. Panin talle jälle seda rohtu suhu ja TEGIN SÜSTI. ESIMEST korda! Ma pole varem julgenud teha. Koolis täiega lihtsalt hoidsin eemale, et jumala eest tegema ei peaks ja nüüd siis väiksele rahutule ja äkilisele varsale julgesin teha. Kus peitub loogika? :D Ei olnud see nii hirmus üldse, hea koht oli ka ja varss oli nurka surutud. Saime ilusti hakkama. Oligi kõik. Vist

No comments: