Täna oli mul õue päev, aga kuna ilma erilist polnud, olin hobustega- Maritil ja Kadil abis. Näitasin varustust, tõin hobuseid, korjasin junne jms. Hommikul vaatasime lonkavad hobused üle. Walla ikka tugevasti lonkab, Ronil oli mädapaise all- Veiko tegeles sellega, Lipstick ikka ka natuke hellitas, Ninjal polnud häda nagu midagist. Õhtul vaatasin, et väike sälg Lotte ka lonkab. Vaeseked.
Kuna Veiko tuli hobuseid rautama/värkima, oli vaja märasid. Lasime mära karja sisse ja paljud said valmis. Veiko pidi ära minema, aga ta tuleb see nädal uuesti, et teised ka lõpuni teha.
Nicolai viis Cili Ulvi juurde. Aitasin peale panna. Väga ilusti tuli, nii harjunud juba sellega. Järgmiseks aitasin täkud sisse tuua ja siis aitasime Veikot(tõime hobused, hoidsime). Veiko tundub väga sõbralik ja tore inimene. Rääkisime juttu ja ta noris ka mind :D Mari hoidis hobuseid algul ja ma toimetasin paberitega. Pärast hoidsin ma hobuseid ja siis küsisin, et palju veel teeme. Ta ütles, et nii, kuidas ma jaksan- pean ju hobuseid hoidma ja paberitega majandama, ise naeris :D Ajas ennastki naerma. :P
Kui Veiko ära läks, oli meil natuke veel sisselaskmiseni aega. Jõime kohvi ja rääkisime tüdrukutega juttu. Mina läksin mulke avama, et Mari ja Janeli veel õppida saaks. Eriti Janeli, sest ta väga vähe teinud seda. Olympia ja Pippi olid jälle vales koplis. Olympia hüppas koos aiaga üle, aed läks puruks. Pippi pidi siis ainult u 50 cm aeda hüppama. Pärast oli Olympia hüpanud sinna aeda, kust hobused juba sisse olid läinud ja siis ta paanitses seal. Hakkas mulku hüppama, aga jäi taha kinni ja siis nöör täiega venis, aga katki ei läinud õnneks. No minu juurde ta muidugi ei tulnud, ma tegin mulgu lahti, aga ta hüppas maneežikarja tagasi. Lasin siis need ka sisse ja kõik oligi peaaegu valmis. Söötsime hobused ja siis mõtlesime, et võiks jälle paadiga sõita. Maarja tuli ka meiega. Päike tuli ka õhtul välja, ilus oli kõik ümberringi nüüd. Muidugi sai meil ka kõvasti nalja- kas sellepärast, et Maarja sai "natuke" märjaks kogemata või et Marile mingi asi näkku lendas, kui ta aerutas :D
Tore päev taas :)
No comments:
Post a Comment