Pärast võistlusi siis tõime mingi aeg märad sisse, Lego välja, 2a. täkkudele hein, varsale rohi- silma ja suhu ja sidemed, Lego ja Ramsa sisse, söötmine ja varsale silma rohi. Käisime ka toas, Annega istusime ja rääkisime päevast ja muust hobuelust, väikse mohhiitoga. Lõpetasime tegusa päeva lõõgastudes.
Sunday, May 30, 2010
29.05.10 Võistlused!
Hommik algas sellega, et panime varsale rohtu, tõime Donna sisse ja 1a. täkud sisse. Täna toimus Liivakul ERL Suvise Koolisõidu Karika II Etapp. Kohal olid nii vähem tuntud kui ka tuttavad näod ja nimed. Marit võistles Lego, Ramsa ja Leiaga. Minu ülesanne oli kohtunikul abis olla ehk siis kirjutada hindeid ja kommentaare. Olin abiks Ellen Vatselil ja Alla´l. NIIII ÄGE! Tegin sellist asja esimest korda. Väga korraliku praktika saame ikka. Meiega jäädi väga rahule ka. Ellen kiitis meid kõvasti, meie tiimitöö oli super ja mina sain kirjatööga ka väga hästi hakkama :) Kõik olime tublid. :) Nii tore. Sekretariaadis sain ka abiks olla vahepeal.
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment