Kell kaks tulid lapsed ja me saime koos nendega trenni minna, sest neid oli ainult 2. Mina, Maris ja Mari saime ka trenni. Mina Puhhiga, Maris Krissuga ja Mari Leiaga. Mu meelest läks kõigil väga hästi :) Ma olin endaga ja eriti Puhhiga väga rahul. Täna ta polnud ju soe ja ma tegin terve trenni ise temaga. Korra käis Anx seljas ja pani nö paika hobuse, et ta oleks all ja jääks sinna.. Muidu oli kõik väga hea. Ma sain ise ka ta alla ja lõdvestada sammus ja natuke ka traavis, aga ma pole nii konkreetne, kui peaks olema. Galopp on ikka nii mugav ja mõnus. Traav samamoodi. Jalusteta kergendamise ajal tundsin, et ma kohe lendan siit välja. Katapulteerun. Ta traav on väga välja viskav, aga sain hakkama. ÜLIRAHULE jäin, selline nunsu ja tubli poiss!
Puhhikesega
Mari, Maris ja mina
Siis tõime Pippi ära. Nad olid koos Olympiaga kahekesi suures tühjas koplis, kus keegi olla tegelt ei tohiks. Pippi läheb ju alt läbi ja Olympia hüppab üle :D Ütlesingi Marile, et peaks kunagi jälgima tulema, et tahaks näha, kuidas nad sinna lähevad. Aga siis vaatan- Olympia võtab hoogu ja tahab hüpata, aga tuleb tõrge. Lähen aeda ja ajan teda eemale lihtsalt, plaksutasin. Tema võttis hoogu ja pani üle aia, tagumised jalad jäid kinni ja tõmbas aeda pikalt kaasa, aga õnneks katki ei läinud. Naljakas oli :P
Olympia- lendab üle aedade, käib kus koplis tahab. Tema ongi see, kes mind lõi.
Pippiga sain ka mingi 10 minti jälle sõita, aga õues seekord jälle. Ei olnud nii hea kui eelmine kord, kangutas kohati päris kõvasti ja ajas pead upakile. Anx ka pusis tükk aega. Natuke lõdvestas ja tuli korraks alla, aga see oli ka kõik. Tglt on ta ju noor, talle ei meeldigi see küsimine, aga küll teeb trenni ja õpib. Muidu on väike nupsik.
Õhtul aitasin hobuseid sisse lasta ja söötsin ka, korjasin tekid.
No comments:
Post a Comment