Sunday, May 16, 2010

16.05.10

Hommikul söötsin üksi, mingi pool tundi läks kõigest. Siis jälle hobused kõik välja, keda välja vaja viia. Bokse oli taas veel vähem teha, kui eelmine kord. Märade tallis sain 2 tehtud, keskmises 4 ja maneežikas 7. Kell oli juba nii palju, et pidime Augustiga võrku vaatama minema.

Täna saime normaalsemal ajal lõunale. Ilm oli kah väga halb juba lõunaks. Hakkas vihma sadama ja meil polnudki midagi teha enam. Saime natuke puhata, mis oli vääga hea, sest hommikul oli mul väga raske nii vara tõusta.

Mingi aeg siis kordetasin Salierat ka. Nii ilusa liikumisega, traav on nii uhke. Vahepeal tegi aga nii kurja nägu, kui ma teda häälega edasi ajasin. Muidu on täitsa sülehobune- kui kardab midagi, otsib inimese tuge. Vähemalt mulle on selline mulje jäänud. Mingi aja pärast siis viisime Saliera ja Tynke välja uuesti. Nüüd oli taas vaba aega ja me täiega nautisime seda. Magasime isegi, kuskil poolteist tundi. Appi kui palju see aitas. Pärast oli palju parem olla.

Ma oleks võinud veel magada, aga kuna ma kuulsin auto häält ja vaatasin aknast välja nign nägin, et Martin ja Tatjana ning Anx tulid, panin riide ja läksin käbe välja. Nad tõid Liivaku vana hobuse siia tagasi praegu- Robin Hoodi. Rendivad teda ja kui väga meeldib, ostavad vast ära. Ilus hobune, emaga nii ühte nägu. Vaatad otsa ja kohe ütled ära, et Cili varss.

Mingi aja pärast tõime ta sisse ka, algul oli trenniplatsil. Varsti tõime hobused sisse. Me Marisega kahekesi. Tõime 2a. täkud sisse. 2 haaval ja vahepeal ka 1, sest neid on kokku 7. 1a. täkkudega kutsusime Anne appi. Tuli ka Virve ja Ülle. Väga hästi läks tglt. Siis hakkasime söötma ja oligi kõik. Natuke rääkisime juttu ja olime niisama. Hea rahulik päev vahelduseks.

No comments: