Thursday, May 13, 2010

12.05.10

Õuepäev möödus taas töiselt ja väga päikese rohkelt. Mu pea lausa valutas sellest.. Alustasin sellega, et aitasin täkksälge välja viia. Täkud olid päris tublid juba :) Märad aitasin ka oma aeda viia- sugumärade kari läks uude koplisse. Tiined märad aitasin välja viia. Siis hakkasin neid kõiki talli juures olevaid hobuseid söötma- lonkavad, tiined hobused.

Järgmiseks hakkasin Heinariga koolisõidu aedasid vedama. Laadisime maneežist lae alt need traktori peale ja siis viisime välja liivaplatsi äärde. Hiljem viisin tähed järgi ja parandasin katkiseid.

Tiit Siiboja käis lonkavaid hobuseid vaatamas. Luckyl on sõrgats pehmeks läinud, selle tõttu ta tagajalad on nõrgad veidike, sidemete peal pm on. Walhalla on vist mingi asja otsa astunud ja hellitab peale värkimist. Ninja on ka põrutanud ilmselt, Lotte lihtsalt paugu saanud kellegi käest ja Lipstick läheb röntgenisse, kuna tal on see jalgade jama juba niii kaua olnud. Ta on seda equipalazone saanud, aga pole aidanud väga.

Vahepeal söötsin taas hobuseid, jootsin ka. Angeelika tuli ja saime taas trenni :) Mina olin Emiliga. Päris mõnus oli. Suht ilusti tuleb alla, kui küsida. Jalusteta kergendamist väga teha ei saanud, sest Anx ütles, et ta on seljast hästi tundlik ja siis ta hakkaski kiirustama ja galoppi pakkuma.. No ma siis pidin jalused võtma. Tegime poolistakut ja siis käed kõrvale. Taas üks hea tasakaaluharjutus. Tasakaal on mul päris hea. Vähemalt 1 asi, mis on mul ammu juba hea... :P Muid asju on ikka, mida annab parandada. Galopp oli ka nii ja naa. Ma pean ise konkreetsem olema. Muidu hobune panebki mul all ringi lihtsalt.

Õhtul jälle hobused sisse ja söötmine. Väikse võrgu panime ka järve. Homme hommikul vaatame. Pm oligi kõik vist.. Palju tegemist oli terve päev, ma üldse ei imesta, kui olen nii mõndagi unustanud..

No comments: