No nii see päev läkski. Väikseid asju leidis ikka, mida teha. Mingi aeg siis Anx kordetas ja sõitis Pippiga. Küsis siis jälle, et kas tahan ka proovida, et ta tahaks mind talle selga panna :P Läksingi rõõmsalt, kordele. Ta oli suht ärevil. Maneežis ta pidigi olema selline. Muidu oli päris mõnus. Galopp oli super mugav ja pehme. Traavis oli ka väga tubli, suht korralikult oli juba trenni saanud, ega ta ei viitsinud vastu punnida enam. Kuskil 10 minutit kestis. Mingi aja pärast hakkas ta Puhhiga tegelema. Sõitis ja siis küsis jälle mu käest, et kas ma tahan proovida. Eks ma ikka tahan ju :P Täitsa lõpp, traav on nii mõnus ja selline viskab palju välja sadulast. Täiega meeldib selline traav. Galoppi tegin ka- nii pehme ja mugav, nagu Pippilgi. Puhhiga ei olnud korde peal. Anx ütles, et me olime tublid ja mul on hea pehme käsi, mis talle meeldibki. Istak on ka kõvasti muutunud, mina olen rahul. Kõik see kestis umbes 20 minutit ja sama ajal oli Maris Leiaga trennis.
Õhtul aitasin hobuseid sisse tuua ja pm oligi kõik. Poes käisime ka, auto pungil täis :P
No comments:
Post a Comment