Täna läks maneežikari uude koplisse, sinna samusesse, mida Olympia ja Pippi juba igapäevaselt on külastanud. Noored täkud läksid ka rohelisse aeda. Kõige esimese asjana viisimegi nad sinna. No oli pusimist, ei tahtnud nad liikuda väga käe kõrval, mõni tõmbas lahti, pani jooksu.. Aga lõpuks said kõik ilusti koplisse. Üks täkk tuli ainult ema järgi. Kui teda poleks olnud, poleks me ilmselt teda väga liikuma ka saanud. Eks neil ka paanika. Nad harjunud ju ise jooksma oma aeda, nüüd aga viiakse uutmoodi ja uude kohta. Tagasi tulid nad aga väga ilusti ja rahulikult. Nagu oleks seda juba ammu teinud. Tiined märad ka enam ei jookse seda pikka maad. Nemad lähevad nüüd sinna aeda, kus täkksälud olid.
Nendega oli asi korras, pidime veeanumad neile viima ja teise koplisse ka ümber tõstma. Enne seda olid meil juba asjad koos, et aeda ehitama minna, aga noh, alati võib asju nii vahele tulla. Saime siis tegema minna. Mõni nööri"rull" oli nii puntras, harutasime neid lahti mingi aja. Muidu läks päris kiiresti. Õhtuks sai pea kõik valmis, ainult paar käepidet ja koridori jaoks nööri on vaja, homme teeme lõpuni. Mõnus oli traktori taga kärus loksuda... :P
Ma saan eriti hea praktika, mul on vedanud(mitte, et teistel poleks. Iga päev annab, ükskõik mis alal, midagi uut juurde). Selles suhtes, et kui Maril olid õuepäevad, oli ta hobustega ja ei saanud mingeid välitöid teha, sest ilmad polnud vastavad. Maris pole ka saanud. Mina olen juba kaks korda aedu teinud ja olen sellel alal palju targemaks saanud, et kuidas teha võib ja mitte jne.
Okei, sõime natuke, siis läksime jälle paadiga sõitma. Päris tugevalt lainetas ikka. Kanal oli ka jälle kinni lainetanud suht. Milo oli ka nii õnnelik, et sai meiega sõitma tulla. Mari lõpuks juba pikutas natuke ja nautis. Mõnusalt lained loksutasid, vabalt võiks magada nii.. Kuskil pool tundi aerutasime seal lainetes ja siis tulime tagasi, et hobuseid sisse lasta. Lotte tuli jumala ilusti talli(noor mära). Teised said ka sisse ja siis hakkasime söötma. Ja oligi kõik pm.
Ilm oli ka super. Vahepeal oli nii kuum olla, käisin lausa t-särgi väel ringi ja nautisin päikest :P
Teilegi palju päikest!
No comments:
Post a Comment