Monday, May 31, 2010

30.05.10

Hommikul söötmine, Pascale boks puhtaks. Ramses välja, Lousia ja Parma tallide vahele aeda rohelise peale. Pühkisin maneeži mineku tee puhtaks, panin Sireti tribüüni pühkima, silusin maneeži ühte nurka, pesuboksi tegin puhtaks. Varsale käisime ka rohtu silma panemas, jalatoed jälle peale, puhastasin boksi taas, jälgisin varssa. Mära karja lasime sisse, käisime 3a. vaatamas, käisin ka noorte märade karjas neid niisama silitamas ja suhtlemas nendega. Ma olin väga huvitav nende jaoks, käisid järgi ja uudistasid mind kohati.

Nüüd siis käisime põkaga heina viimas 3a, sest neil roheline oli suht otsas.
Võiks magama nii jääda, ausalt. Nii hea mugav ja pehme oli seal.

Tagasi tulles käisime niitmas muru- 2a. täkkudele ja tiinetele ja Pascalele. Varsal sidusime jalad ja viisime õue, kus ta oli väga vähest aega, sets Pasca ainult jooksis ringi. Tegin boksi puhtaks, panime rohtu ja õhtul ikka hobused sisse, söötmine. Maris tegi teist korda süsti! Esimene kord oli nii jube ja ta mõtles, et ei tee enam kunagi. Täna aga tegi varsale süsti ära ja oli ise ka päris rahul pärast. Mina andsin varsale rohtu suhu. Selline päev.

No comments: