Friday, May 21, 2010

18.05.10

Viimane päev täna, siis saan 5 päeva puhata. Kohe tõsiselt puhata. Siin puhkamine oli nii palju, et sai kauem magada :D Aga ma olin sellega nõus. 5-e päeva jooksul toimub nii palju, sellepärast ei tahakski ära minna..

Täna siis ma tegin Marisega aeda edasi, aga ikka see ei saanud valmis, sest ta pidi ära minema ja kedagi teist polnud, kes oleks saanud appi tulla.. Mina olen lombakas ka ja ma ei saanud muud teha, kui jalutada ja aia kallal pusida.

Lõunast sain koju juba. Oligi kõik.

No comments: