Täna siis ma tegin Marisega aeda edasi, aga ikka see ei saanud valmis, sest ta pidi ära minema ja kedagi teist polnud, kes oleks saanud appi tulla.. Mina olen lombakas ka ja ma ei saanud muud teha, kui jalutada ja aia kallal pusida.
Lõunast sain koju juba. Oligi kõik.
No comments:
Post a Comment