Siis kui tagasi jõudsime, aitasin Anxil maneeži teist nurka korda teha ja ääri sisse visata. Palju ilusam nägi välja juba.
Õhtul tuldi Maikeni hobustele järgi- Saladini ja Rihanna järgi. Saladiniga oli selline pusimine. Ei tahtnud üldse peale tulla. Selline jänes on ikka. Küll ta alles keksis ja tõusis püsti ja oli paanikas. Sai siis üht rahustavat asja, SEDALINI. Auto aeti talli ukse ette ja tal polnud kuskile enam minna. Läks veel aega ja lõpuks hakkas vaikselt peale astuma. Ja saimegi viimaks peale. Kuskil pool tundi ja isegi rohkem võis kuluda selle jaoks. Rihanna tuli aga päris ilusti, ei osanud astuda sinna peale, aga tõsteti jalga ja kui oli natuke peal, läks üleni peale ilusti. Sellega läks max 5 minutit. Normaalne hobune on. Saladin on natuke uhhuuu peast.
Õhtul mingi 10 aeg läksime Maikeni korterisse talle vajalikke asju kokku panema. Ilus korter oli ja nii palju hobuse asju ikka. Tegime nimekirja, mida vaja oli ja otsisime üles. Saime kõik vajaliku kätte ja juba homme liigub Saladin ja Maikeni teised asjad Saksamaale.
Õhtul tegi Maarja pannkooke ja kui tagasi jõudsime, oli kell pea 11 ja saime pannkooke maasika toormoosiga süüa, näämmmm. :)
Tsauki!
2 comments:
Sedalin ;)
Oops, jah. Thank you Inksu :)
Post a Comment