Saturday, May 8, 2010

08.05.10

Magamisest ei tasu rääkidagi, sest siin ma ei suuda magada lihtsalt.. Ärkasin taas 8-st. Kuna eile kadus Ramsese 1 kaloss ära, läksin seda otsima. Leidsin mingid vanad ja katkised päitsed, mis on kuskilt maa seest üles tulnud ja kalossi ka õnneks.

Eile hilisõhtul tuli Mariti hobune Saliera meile. Marit peaks homme mingi aeg jõudma, Kadi tuli täna juba. Meie 2 uut ratsastajat. Üks koolisõitja ja teine takistussõitja. Igaljuhul, Mariti hobune on väga ilus, aga selline suht ärevil olekuga ja kardab palju. Muidu tundub väga tore tegelane. Mina hoolitsesin ta eest täna. Panin jalutamiseks kaitsmed ja jalutasin nats aega maneežis, Mari jalutas lõpuni ise, sest ma polnud söönud ja kõht läks väga tühjaks. Algul ma peaaegu et jooksin ta kõrval, hiljem oli ta juba rahulik ja käis vaikselt. Õhtul tõin autost ta söödad tema talli ja andsin talle tema sööta.

Vanilla ikka lonkab. Eile kui sisse tuli, vaatasin, et väga vaevaliselt käib ja toetab jalale. Välisvaatlusel ei märganud ega tundnud midagi. Ei tea mis oli.. Vb tõmbas sopas ära kuskil vms. Igaljuhul täna oli ta sees ja puhkas.

Vaatasin veel trenne ja puhkasin vääääheke. Panin Nicolaile Leopoldi valmis. Olime Mariga aastaste täkkude juures tükk aega. Silitasime ja tegelesime nendega. Nii armsad on kõik. 2.aastaseid vaatasime ka niisama.

Maarjaga käisime enne lõunat "kalal"- mõttetu püük, kuna nii palav ja paha oli ja me olime paadis, mida Maarja loksutas :D Ükski kala ei tule ligi nii ju :P Ja siis me lihtsalt lõpetasime ja sõitsime natuke niisama. Õhtul mõtlesime Mariga minna. Roosi ja Silvia tahtsid ka kaasa tulla. Sõitsime natuke kanalis ja siis läksime ikka järve peale. See oli väga raske, sest üks koht kanalis oli kõrkjaid täis ja sealt oli raske läbi minna. Silvia ja Roosi korjasid need eest ja lõpuks pääsesime läbi. Tegime paar kiiremat tiiru ja läksime tagasi.

Hobused olid juba sisse lastud, enne sõitmist lasime hobused sisse ja söötsime. Peale seda kohe läksime paadiga järvele.

Ja issand mis ilm oli. Nii lämbe, täiesti tuule ja õhu vaba. Tallid olid ka selle tõttu paha haisu täis. Selline paks ja umbne õhk. Paar suuremat mürinat käis ka mingi aeg ja hiljem tekkis äkki selline tuuletorm, et liivaplatsilt lendas igalepoole nii palju liiva. Vaatasid õue, siis oli kõik kergelt hall. Ja kui tuli, siis ikka tuli. Hoovihmad käisid läbi. Päris korralikult.

Pierrot oli vales karjas, aed oli ühest kohast maas. Eile Pippi ja Olympia panid üle 2-e aia, kui kõik sees olid, sest nad olid üksi suures tühjas koplis ja pärast oli vaja ju tagasi saada, siis panidki üle aedade. VOT

Maarja on ka äge ;)

2 comments:

Liisa-Lotte said...

Milline see Vanilla on? :)

Ege said...

Vanilla Ninja on noor mära, selline hallikas, Lucky varss. Ütleb midagi? :D